بهینه سازی سایت fitandam (فیت اندام)

بهینه سازی و سئو سایت fitandam (فیت اندام)

بهینه‌سازی و بهبود سئو برای سایت Fitandam

 

معرفی

در این پروژه، من به عنوان کارشناس سئو، سایت fitandam را که یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی است، برای موتورهای جستجو بهینه سازی کردم. این بهینه‌سازی شامل اصلاح متا تگ‌ها، تغییر فرمت نمایش تصاویر و بهینه‌سازی رسانه‌ها، بهینه‌سازی سرعت و افزایش سرعت بارگذاری صفحه، افزایش امنیت و رفع خطاهای سرچ کنسول بود.

مدت زمان پروژه: 

این پروژه صرفا جهت سئو فنی به بنده سپرده شد و مدت زمان اجرای آن یکماه بود. 

جزئیات بهینه‌سازی سایت fitandam

1. اصلاح متا تگ‌ها

متا تگ‌ها اطلاعات حیاتی را درباره محتوای صفحات به موتورهای جستجو ارائه می‌دهند. تمام متا تگ‌های عنوان، توضیحات و کلمات کلیدی برای همه صفحات فیت‌اندام به‌روزرسانی شدند تا اطلاعات صحیح و مرتبط به موتورهای جستجو ارسال شود.

2. بهینه‌سازی تصاویر و رسانه‌ها

تصاویر و رسانه‌ها می‌توانند بر سرعت بارگذاری صفحه تأثیر داشته باشند. فرمت تصاویر بهینه‌سازی شد و اندازه آن‌ها کاهش یافت تا سرعت بارگذاری صفحه افزایش یابد.

3. بهینه‌سازی سرعت بارگذاری صفحه

سرعت بارگذاری صفحه یکی از عوامل مهم در رتبه‌بندی سایت در نتایج جستجو است. با استفاده از تکنیک‌های متنوع، سرعت بارگذاری صفحه فیت‌اندام افزایش یافت.

4. افزایش امنیت

امنیت وب‌سایت نیز برای موتورهای جستجو اهمیت دارد. با نصب افزونه‌های امنیتی و اعمال تنظیمات مناسب، امنیت فیت‌اندام تقویت شد.

5. رفع خطاهای سرچ کنسول

خطاهای سرچ کنسول می‌توانند بر رتبه‌بندی سایت در نتایج جستجو تأثیر بگذارند. با شناسایی و رفع این خطاها، اطمینان حاصل شد که وب‌سایت فیت‌اندام به‌طور کامل بررسی و بهینه‌سازی شده است.

نتیجه نهایی

با اجرای این تغییرات، با افتخار شاهد افزایش رتبه وب‌سایت فیت‌اندام در نتایج جستجو هستیم. همچنین، سرعت بارگذاری صفحه بهبود یافته و امنیت وب‌سایت نیز افزایش یافته است. این بهینه‌سازی‌ها نه تنها به بهبود تجربه کاربری کمک می‌کنند بلکه دیدپذیری و جلب توجه وب‌سایت را نیز افزایش می‌دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با مرور این وب سایت، با قوانین و مقررات ما موافقت می کنید.
موافقم